پیشنهاد : اپلیکیشن اصفهان صنعت را دانلود و بر روی گوشی های موبایل خود نصب نمایید ...
0
03136288464

دستیابی به رکوردهای پیاپی در گروه فولاد مبارکه

در شهریورماه، آخرین ماه از فصل تابستان ۱۳۹۹ کارکنان نواحی فولادسازی و ریخته‌گری مداوم و نورد سرد فولاد مبارکه و همچنین شرکت‌های فولاد هرمزگان و فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری به رکوردهای تازه‌ای در تولید روزانه و ماهانه دست یافتند و گام‌های استواری برای تحقق اهداف سالانه خود برداشتند.  به گزارش اصفهان صنعت، کارکنان بلندهمت ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه موفق شدند با تولید ماهانه ۶۳۹ هزار تن تختال و تولید روزانه ۱۳۳ ذوب در آخرین روزهای شهریورماه، گام دیگری برای تحقق اهداف سالانه این شرکت بردارند.در ادامه صحبت‌های مسئولان فولاد در این باره را می‌خوانید:

غلامرضا سلیمی- مدیر ناحیه فولادسازی:  این میزان تولید ۲ هزار تن از رکورد قبلی در خردادماه ۹۹ بیشتر است؛ ضمن اینکه در شش‌ماهه اول سال جاری ۳ میلیون و ۵۹۰ هزار تن تختال تولید شد که در مقایسه با تولید شش‌ماهه اول سال قبل ۶٫۸ درصد افزایش داشته است. رکوردشکنی‌های پیاپی همکاران در تمامی نواحی شرکت، به‌ویژه در ناحیه فولادسازی در سال جهش تولید و با وجود شرایط تحریم‌ و مبارزه با بیماری کووید ۱۹، نشان از عزم و اراده و توان کارکنان جهادگر ناحیه دارد و تحقق نتایجی فراتر از اهداف از پیش تعیین‌شده را تسهیل می‌کند.

قاسم خوشدل- رئیس تولید ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه: همکاران ریخته‌گری برای سومیـــن بار در ســـال ۹۹ تلاش همـــکاران ناحیــــه فولادسازی و سایر واحدهای مرتبط را تکمیل کردند و با نشان دادن عزم راسخ خود در تحقق اهداف شرکت، جهش تولید را در عمل به نمایش گذاشتند.در کسب این موفقیت‌ها حمایت‌های مدیریت در تسهیل روند امور و ایجاد انگیزه و همدلی و نقش همکاران واحدهای تولید، تعمیرات جنبی، کارگاه تعمیرات ریخته‌گری، دفاتر فنی تولید و تعمیرات، برنامه‌ریزی تولید، تعمیرات مرکزی، بازرسی فنی و… مؤثر بوده که شایسته قدردانی است.

دانیال نظری- رئیس تعمیرات کوره‌های پاتیلی: تمامی واحدهای تولید و تعمیرات عزم خود را برای کسب این رکوردها جزم کرده بودند. در این بین، کارکنان واحد تعمیرات متالورژی ثانویه علی‌رغم تمام محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، با تلاشی مضاعف، آماده‌به‌کاری تجهیزات را در سطح مطلوبی نگه داشتند.

امیر حسین مرادی- رئیس تولید کوره‌های قوس الکتریکی: کسب رکورد تولید در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم برگ زرین دیگری بر افتخارات این ناحیه افزود و در این خصوص، زحمات شبانه‌روزی واحدهای تعمیرات کوره، دفاتر فنی و هماهنگ‌کنندگان تولید، حمل مواد، حمل سرباره و ناحیه آهن‌سازی در جهت دستیابی به این رکورد قابل‌تقدیر است.

محمد نصیری-رئیس تعمیرات کوره‌های قوس الکتریکی: در شرایط خاص حاکم بر کشور، رکورد شهریورماه نشان از تلاشی همگانی دارد و نماد خواستن است که در تک‌تک کارکنان فولاد مبارکه و ناحیه فولادسازی دیده می‌شود. در این خصوص، واحد تعمیرات کوره‌های قوس فولادسازی با برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از سیستم‌های نوین در نگهداری و تعمیرات بهره‌ور و مبتنی بر قابلیت اطمینان در جهت کاهش توقفات اضطراری و افزایش بهره‌وری تجهیزات در خطوط تولید نقش مؤثری ایفا کرد.

مسیب فتاح المنان- رئیس عملیات ثانویه: در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم در تاریخ ۳۰ شهریورماه ۹۹ رکورد تولید روزانه شکسته شد و تولید ۱۳۳ ذوب به دست آمد. رکورد قبلی تولید ۱۳۱ ذوب و مربوط به پنجم اردیبهشت‌ماه ۹۹ بود. ثبت این رکوردهای پی‌درپی در فولاد مبارکه بی‌اثر بودن تحریم این شرکت و همت والای مدیریت و کارکنان را نشان می‌دهد. این رکورد حاصل نشده است، مگر با همدلی و همکاری واحدهای تولیدی و تعمیراتی ناحیه و همراهی واحدهای ستادی و پشتیبانی.

 مجیددادجو- رئیس خدمات فنی فولادسازی و ریخته‌گری مداوم: ثبت رکوردهای پی‌درپی در شش ماه اول سال جاری در حالی اتفاق می‌افتد که حدودا از پنج سال گذشته تاکنون توسعه و افزودن تجهیزات جدید در ناحیه صورت نگرفته است. این توفیقات حاصل بهره‌وری نیروی انسانی و به‌کارگیری هرچه بهتر تجهیزات و نشانه باور شعار «ما می‌توانیم» در شرکت است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *