پیشنهاد : اپلیکیشن اصفهان صنعت را دانلود و بر روی گوشی های موبایل خود نصب نمایید ...
0
03136288464

راه‌اندازی مرکز مدیریت بحران صنعت آبفای کشور در اصفهان

معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بازدید از تاسیسات آبرسانی اصفهان بزرگ گفت: اولین مرکز مدیریت بحران صنعت آبفای کشور به منظور خدمت‌رسانی به مردم و امدادرسانی مطلوب به آسیب دیدگان از حوادث غیر مترقبه در اقصی نقاط کشور، در استان اصفهان تشکیل شد.حمید رضا کشفی بیان کرد: در ۱۰ سال گذشته ارائه خدمات شرکت آبفا استان اصفهان به بهترین شکل در اختیار مردم قرار گرفته و این امر یکی از عوامل موثر در انتخاب اصفهان به عنوان اولین مرکز مدیریت بحران صنعت آبفا کشور بوده است. مرکز مدیریت بحران صنعت آبفای کشور مجهز به بهترین تجهیزات است و در حال حاضر دارای بزرگترین دیزل ژنراتور سیار کشور می‌باشد. همچنین مقرر شده است بهترین تجهیزات روز دنیا از محل کمک‌های بین المللی که حدود ۳ میلیون یورو است تامین گردد.وی افزود: در حال حاضر ۹۹ درصد جمعیت شهری کشور تحت پوشش آب شرب و بهداشت سالم و بهداشتی هستند در حالیکه این شاخص در دنیا به ۸۵ درصد می‌رسد.معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور فرایند یکپارچه‌سازی آبفای شهری و روستایی در استان اصفهان را بسیار مطلوب برشمرد و عنوان کرد: این فرایند در اصفهان از لحاظ علمی، فنی و ساختاری به بهترین شکل ممکن اجرا شده است و در این زمینه استان اصفهان می‌تواند مانند همیشه الگوی مناسبی برای دیگر شرکت‌ها در کشور باشد.

کشفی با بیان اینکه افزایش هزینه و نیز شیوع ویروس کرونا خدمات رسانی پایدار به مشترکین را با چالش‌هایی مواجه کرده است خاطرنشان ساخت: در چند ماه اخیر با توجه به مشکلات اقتصادی که در کشور رخ داد، شاهد افزایش هزینه‌ها بودیم که این امر توسعه خدمات آبفا را با چالش‌هایی مواجه نمود. این در حالیست که با شیوع ویروس کرونا مردم خواستار تامین خدمات پایدار به منظور غلبه بر این ویروس هستند .وی تامین پایدار خدمات به مردم را ضروری برشمرد و خاطرنشان ساخت: روز به روز سطح انتظار مردم از حاکمیت به منظور رفع نیازهایشان بیشتر می‌شود، بنابراین باید مسئولین امر در صنعت آبفا نهایت تلاش خود را در راستای تامین پایدار خدمات به مردم در دستور کار قرار دهند.

معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه شرکت آبفا اصفهان در دهه اخیر با توجه اجرای طرح‌های توسعه‌ای که منجر به ارتقا و گسترش خدمات به مردم گردید، به مشروعیت خاصی در این صنعت دست یافته تصریح کرد: شرکت آبفا اصفهان باید با تلاش شبانه‌روزی و ایجاد طرح‌های خلاقانه در ارائه خدمات پایدار به مردم، در حفظ جایگاه مطلوب خود در صنعت آبفای کشور کوشا باشد.

در ادامه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به اجرای خط ۱۴۰۰ میلیمتری از شیرخانه نجف‌آباد به مرکز کنترل و توزیع آب اصفهان گفت: در سال جاری در کمتر از ۴۷ روز، هفت کیلومتر از این پروژه که به طول ۱۲٫۵ کیلومتر است، اجرایی شد و قطعا با تامین اعتبارات لازم در کمترین زمان ممکن مابقی این طرح عملیاتی می‌شود.

هاشم امینی با اشاره به فرایند یکپارچه سازی شرکت‌های آبفا شهری و روستایی در استان اصفهان تصریح کرد: با یکپارچه‌سازی از بسیاری از موازی کاری‌ها در راستای خدمات‌رسانی به مردم جلوگیری به عمل می‌آید و در سال جاری طرح تامین پایدار آب شرب ۱۱۸ روستا که در مجاورت شهرها قرار داشتند عملیاتی شد.

رئیس هیات مدیره شرکت آبفا استان اصفهان گفت: در سال‌های اخیر این شرکت نه تنها برای مهار چالش کم آبی پروژه‌های مختلفی را اجرا نموده بلکه به منظور جلوگیری از وقوع هرگونه حادثه، بازسازی شبکه فرسوده فاضلاب شهر اصفهان را عملیاتی کرده است و برای تداوم اجرای این پروژه، به مساعدت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور نیاز است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *